Przedsiębiorczyni, socjolożka, jedna z Liderek Inicjatywy Feministycznej, aktywistka społeczna i feministyczna.

Dyplom magistra socjologii uzyskała na Wydziale Nauk Społecznych i Socjologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, jest także absolwentką Liceum Medycznego im. Tytusa Chałbińskiego w Warszawie.

Wykonywała zawód pielęgniarki, prowadziła własne Biuro Zleceń Medycznych, pracowała także w Biurze Ochrony Rządu oraz w Nadwiślańskich Jednostkach Wojskowych. Od lat prowadzi firmę zajmującą się zarządzaniem nieruchomościami.

Przewodnicząca Partii Kobiet od 2010 roku. Organizatorka i uczestniczka wydarzeń i konferencji krajowych i międzynarodowych zachęcających kobiety do partycypacji w sferze publicznej. Koordynatorka Europejskiej Koalicji Partii Feministycznych z udziałem polityczek z Niemiec, Hiszpanii i Szwecji. Członkini Rady Programowej Kongresu Kobiet. Prezeska Rady Fundacji – Polska Jest Kobietą. Współpracuje z wieloma instytucjami, stowarzyszeniami i środowiskami lokalnymi.

Prywatnie katoliczka, żona i mama trzech synów. Pochodzi z warszawskiej rodziny o mocnymi korzeniach patriotycznych: dziadkowie walczyli o niepodległość Polski w Legionach Piłsudskiego i w partyzantce.